Razem z bratem zdecydowaliśmy się zapłacić Ci za grę, jednocześnie dziękując Ci, że dałeś nam poznać świat SUDów (a poniekąd przez to też i MUDów). Dziękujemy!
PS. Ta gra powinna być bardziej rozreklamowana :/ Może napisz do CDAction, że po tylu latach w końcu wyszła pełna wersja?
PPS. Jeju, to już tyyyle lat