Otchlan 3D

Rozmaite wątki i dyskusje, które nie pasują do innych działów. Powinny mieć cokolwiek wspólnego z Otchłanią... ;)

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Czy ta gra będzie lepsza w 3D

Tak
0
Brak głosów
Nie
3
100%
Nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Herob
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 07, 2015 20:26

Otchlan 3D

Post autor: Herob » sob lis 07, 2015 20:32

Proponuję,żeby zrobić grę,która będzie przeniesieniem Otchlani na przestrzeń trójwymiarową.
Czemu?:
-Ponieważ będziemy mogli sprawniej poruszać się po mapie
-Ze względu na nowe możliwości,jakie daje przestrzeń trójwymiarowa
-Gra będzie na swój sposób trudniejsza,gdyż będziemy musieli ogarniać się,co dzieje się wokół nas.

@Edit:Czytając komentarze pod propozycją,dodarło do mnie,że to trochę nieprzemyślana propozycja.
Każdy ma swoją wyobraźnie dzięki której może wyobrazić sobie,jak dana lokacja może wyglądać.
Może lepiej usunąć ten wątek,bo jest bez sensu.
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2015 20:36 przez Herob, łącznie zmieniany 1 raz.

Gamer
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 07, 2015 15:31

Re: Otchlan 3D

Post autor: Gamer » ndz lis 08, 2015 12:19

Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc Otchlań 3D. Chcesz to zrobić mniej wiecej takim stylu jak wiedzmin? O to chodzi o taka grafike?

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Otchlan 3D

Post autor: Weq » ndz lis 08, 2015 13:06

Ciśnie mi się lekki sarkazm na język :P
Generalnie nie te nakłady finansowe i nie te możliwości :)
Ale jak namówisz CD Projekt RED, żeby odkupił ode mnie prawa autorskie, to być może za odpowiednią ilość guldenów się skuszę... ;)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Gamer
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 07, 2015 15:31

Re: Otchlan 3D

Post autor: Gamer » ndz lis 08, 2015 13:37

NIe chodzi mi o takie coś, że super grafika i te sprawy tylko o to czy ma to wyglądac w ten sposób, że tworzymy sobie wygląd bohatera i mamy wolny świat obracamy się i widzimy wszystko wokoło jak w większości RPG. Dajcie jakiegoś screna, żeby zobaczyć jak wy to widzicie
Chodzi wam o to żeby gra była właśnie w stylu Wiedźmina ( powtarzam nie chodzi o grafikę i muzykę tylko o sposób gameplayu) tylko historia dotyczyła otchłani?

mati3200
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 22, 2015 11:07

Re: Otchlan 3D

Post autor: mati3200 » ndz lis 08, 2015 19:01

Bez sensu.
Magią Otchłani jest to, że każdy widzi świat w wyobraźni. Zapewne po powstaniu takiej "ulepszonej" gry wielu z graczy czekało by rozczarowanie.

Zablokowany