Koniec ?

Rozmaite wątki i dyskusje, które nie pasują do innych działów. Powinny mieć cokolwiek wspólnego z Otchłanią... ;)

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Zetarus
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 26, 2015 8:18

Koniec ?

Post autor: Zetarus » śr sie 26, 2015 12:38

Witam

Jak w temacie. Czy Otchłań ma jakieś swoje zakończenie. Czy mogę powiedzieć, że, o właśnie przeszedłem tą grę ? :)
Jeśli chodzi o levelowanie postaci to jest jakiś maksymalny poziom, do którego można dojść ?
Pochwalcie się przy okazji swoimi osiągami, że tak powiem, w tej grze. :)

Pozdrawiam

kisiel365
Posty: 136
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 8:42

Re: Koniec ?

Post autor: kisiel365 » czw sie 27, 2015 14:43

Chyba końcem głównej linii fabularnej jest zabicie Ramora. Mnie udało się to udało na 75 poziomie, chociaż sądzę, że i na 50+ dałbym radę gdybym tylko wcześniej miał dostęp do straconego miasta (bug w v69 i pomoc Weq). W sumie jestem dumny z wykreowanej postaci: złodziej o niezwykle wysokiej zręczności, lekko opancerzony, unikający ciosów. Na pewnym etapie (ok 50 poziomu) jedynie potwory przed komnatą Ramora były w stanie mnie trafić. Jedynie wkurzające było ciągłe rozbrojenie, więc albo trzeba było zabrać Lothara i mistrzynię i chodzić bez broni albo ciągle ją podnosić i dobierać.

Zetarus
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 26, 2015 8:18

Re: Koniec ?

Post autor: Zetarus » czw sie 27, 2015 19:59

No to nieźle. Ja dopiero zaczynam. Zabawa nie powiem, przednia. Dopiero poznaję Otchłań. Właśnie kończę eksplorować Mantar i mam go pięknie rozrysowanego. :)
Ciekawe do którego levelu można dobić ? :)

ODPOWIEDZ