Gra nie tworzy i nie czyta zapisów

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

Sunrise
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 18, 2017 20:48

Gra nie tworzy i nie czyta zapisów

Post autor: Sunrise » sob lis 18, 2017 21:04

Dobry wieczór wszystkim :)

Mam następujący problem. Pobrałem sobie Otchłań jeszcze "za czasów" 1.3v72, na której grałem trochę do teraz. Ostatnio postanowiłem zaktualizować sobie grę do v76, w tym celu skopiowałem i zarchiwizowałem zapisy, usunąłem starą wersję klienta i zainstalowałem nową (dla WinXP 32bit).

Jednak teraz pojawiła się przykra kwestia: gra ani nie czyta starych sejwów (niezależnie, czy wrzucę je do C:\Documents and Settings\<nazwa>\Dane aplikacji\Otchłań\Zapisy, czy do folderu C:\Program files\Otchłań\Zapisy, który notabene utworzyłem sam, bo nie powstał w trakcie instalacji. Dodatkowo próba utworzenia nowych postaci, a przez to nowych zapisów, nie powiodła się - mogę sobie nimi grać, ale po użyciu polecenia "zapisz", wyjściu i ponownym uruchomieniu gry nie wyświetla się żaden zapis, włącznie z tymi niby nowo utworzonymi. Także tego... pomocy :(

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Gra nie tworzy i nie czyta zapisów

Post autor: Weq » ndz lis 19, 2017 11:36

Wiem o co kaman, dam znać jeszcze dziś wieczorem.
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Sunrise
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 18, 2017 20:48

Re: Gra nie tworzy i nie czyta zapisów

Post autor: Sunrise » śr lis 22, 2017 5:12

Domyślam się, że inne zajęcia są bardziej absorbujące, ale tak tylko chciałem o sobie przypomnieć... ;-)

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Gra nie tworzy i nie czyta zapisów

Post autor: Weq » ndz lis 26, 2017 18:34

Cześć,
Przepraszam, ale niestety one-man dev team nie zawsze wyrabia ze wszystkim... :P
Jeśli jeszcze nie poddałeś sprawy...
1) Ściągnąłeś osatnią wersje v76? Data binarki 28 września.
2) Możesz mi podrzucić sejwa którego chcesz zaimportować? (załącznik w privie może być)
3) Możesz podac kompletne ścieżki (bez "user") w których kładziesz sejwy? Może też być na priv.
Dzięki!
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ