Biuro tajemnic.

Błędy ze wszystkich wersji i nie tylko, zarówno techniczne jak i koncepcyjne.

Moderator: dEmoraliZator

atheos
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 30, 2015 14:26

Biuro tajemnic.

Post autor: atheos » ndz maja 03, 2015 14:11

Właśnie spędziłem prawie godzine w poszukiwaniu biura tajemnic zanim znalazlem informacje że już nie istnieje (informacje o biurze daje mag po rozdaniu 3 listów).
+
Wpisane kup rybe/ryba w karczme pianka na brodzie powododuje wyłaczenie gry bez jakiego kolwiek komunikatu.

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Biuro tajemnic.

Post autor: Doldox » pn maja 04, 2015 9:05

Dania w karczmie się zamawia: zamów rosół, zamów ryba

atheos pisze:Właśnie spędziłem prawie godzine w poszukiwaniu biura tajemnic zanim znalazlem informacje że już nie istnieje (informacje o biurze daje mag po rozdaniu 3 listów).
+
Wpisane kup rybe/ryba w karczme pianka na brodzie powododuje wyłaczenie gry bez jakiego kolwiek komunikatu.

??
Nie bardzo rozumiem, Biuro Tajemnic w mieście dla człowieka i elfa jest zaraz obok banku, do którego prowadzi nas sam Lothar. Nie wiem jak jest w Hex - tam jeszcze nie byłem.

Aburriemnto
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 04, 2015 10:35

Re: Biuro tajemnic.

Post autor: Aburriemnto » pn maja 04, 2015 10:38

podobnie wpisanie komendy "k j"(myślałem, że zadziała zamiast "kontra jaszczur") wyświetla jakiś ciąg chyba hex-dec i wywala grę

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Biuro tajemnic.

Post autor: Doldox » pn maja 04, 2015 15:02

Skrót od kontra jest ko, nie k.

Oszuu
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 11:42

Re: Biuro tajemnic.

Post autor: Oszuu » wt maja 05, 2015 0:00

Wpisane kup rybe/ryba w karczme pianka na brodzie powododuje wyłaczenie gry bez jakiego kolwiek komunikatu.
W karczmach używamy komendy "zamów" - a co do crashowania gry przy poleceniu "kup"
jest to błąd wersji 64 bitowej (sprawdź komendę "kup widły" przed karczmą lub w jakim kolwiek innym miejscu - stanie się to samo). Błąd został już zgłoszony i prawdopodobnie zostanie naprawiony w v72.

Pozdrawiam
Oszuu
  • Jamnika uderzenie ciężko rani Ciebie!
    Zostałeś zabity przez jamnika!!!!
    Padasz martwy na ziemię.

Saran
Posty: 38
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 13:31

Re: Biuro tajemnic.

Post autor: Saran » sob cze 06, 2015 2:02

sepulchrat pisze:U mnie 'k' działa jako skrót od kontra ;D nie wiem, chyba coś mam inaczej
Możliwe, że to przez grę na nowszej wersji v72, która wyszła niedawno.

ODPOWIEDZ